Greenist / Saray Grup

Saray Grup firmasının Greenist projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
greenist peyzaj

Greenist'te sıfır faizli bahar fırsatı!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 15.03.2016
İstanbul’un hızla gelişen Basın Ekspres bölgesinde yer alan Greenist'te bahara özel kampanyalar başladı.
Yaşamın başladığı projede, daire satış bedelinin yüzde 75'ine kadar çok özel faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor. Şehrin yeni yüzü Bahçelievler, Basın Ekspres bölgesinde hem doğa ile iç içe, hem de şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist konutlarında, bahar kampanyası başladı. 

İstanbul Bahçelievler'de 174 daireden oluşan Greenist Konutları'nda mutluluğunu geniş ve ferah alanlara yaymak isteyenler için dubleks daireler özellikle büyük aileler tarafından tercih ediliyor. Her dubleks dairenin kendine özel bahçesi olduğuna dikkat çeken Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Satışları hızla devam eden projemizde dubleks daireler de epey ilgi gördü. 148-350 metrekare arasındaki dubleks daire seçeneklerimiz, çocuklu ve geniş aileler için büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Hali hazırda 80 bin metrekare semt parkı ile çevrili, özel mimari konsepti ile butik bir proje olan Greenist'te her dubleks dairenin ayrıca kendine özel bir bahçesi olması en büyük avantajlarından biri” dedi. “Dört mevsim tatil vadediyoruz” ilkesiyle yola çıkan Greenist'te dubleks dairelerin yanı sıra, her dairenin mutlaka bir balkon/teras veya kat bahçesinin olduğu, oda sayısı kadar otopark alanına ve geniş sosyal alanlara sahip olan Greenist konutlarında bahara özel kampanyalı banka faiz oranları uygulanıyor. Banka kredisi kullanımında 60 aya yüzde 0,68 ve 120 aya yüzde 0,89 çok özel faiz oranları ile Greenist müşterilerine bahara yeni bir evde girme imkanı sağlıyor. 

Greenist'ten ev alana yüzde “0,00” faizle başlayan kredi imkanı Doğa ile şehir hayatını buluşturan Greenist konutlarında, 12 ay vadede faiz uygulanmıyor. 120 aya kadar değişen çok özel faiz oranları Garanti Bankası aracılığıyla, dönemin en uygun ödeme fırsatlarını Greenist müşterilerine sunuyor.

Greenist Konutlarının Bahar Vade Faiz Oranı 

12 ay-0,00% 

24 ay-0,07% 

36 ay-0,41% 

48 ay-0,58% 

60 ay-0,68% 

72 ay-0,75% 

84 ay-0,80% 

96 ay-0,83% 

108 ay-0,86%

120 ay 0,89%

Greenist Saray Grup Talin Saraylı Dikic