greenist

Greenist'te peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde 15 indirim!

Konut Projeleri 26.04.2019 13:07

Greenist’in bahar kampanyası kapsamında, peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme fırsatları sunuluyor.

Saray Grup güvencesiyle hayata geçirilen Greenist'te bahar kampanyası başladı. Modern şehir yaşantısına yeni bir bakış getiren, sakinlerine şehrin merkezinde yemyeşil bir hayat vadeden Greenist'in bahar kampanyası kapsamında, peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme fırsatları sunuluyor.  

Yeşil alanları, özenli peyzaj tasarımı ve sosyal imkanlarıyla öne çıkan Greenist, kent merkezinde konforlu, kaliteli ve kazançlı konut arayışında olan yatırımcılara avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyor.  Saray Grup güvencesiyle hayata geçirilen projede bahar kampanyası kapsamında, peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme fırsatları sunuluyor. Hizmetleri ve konumu ile bölgenin en cazibeli yeşil konut projesinden konut sahibi olmak isteyenler için sunulan avantajlar, 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam ediyor. Greenist projesi, 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4.5+ 1, 4.5+1 dublex, 5+1 dublex gibi çok sayıda seçenek içerirken, hemen teslim edilen konutların tamamında fırın, set üstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, salon ve ebeveyn odasında klima bulunuyor. Greenist sakinleri ayrıca, dairelerindeki oda sayısı kadar otopark hakkı elde ediyor. 

Ailenin tüm fertlerine tatil gibi bir hayat vadediyor!

Yeşilliği ön planda tutan mimarisi, farklı daire seçenekleri ve her tipteki yaşam alanında sunduğu teras veya balkonlarıyla, sakinlerine şehrin göbeğinde bol oksijenli bir yaşam vadeden Greenist, bünyesinde barındırdığı sosyal alanları ile 7'den 70'e herkese tatil gibi bir hayatın kapılarını aralıyor. Özellikle de çocukların sosyalleşebileceği çok amaçlı spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı ve hobi odaları ile öne çıkan proje, çocuklu ailelerin tercihini oluşturuyor. İş stresinden ve şehrin kaosundan bunalan yetişkinler ise, sauna, buhar ve masaj odaları, açık ve kapalı havuzu, oyun salonu, kafe ve restoranı, fitness salonu, pilates ve yoga odalarında günün yorgunluğunu atıyor. 
Greenist ayrıca, 24 saat çalışan son teknoloji kamera sistemi ve giriş çıkış noktalarında yer alan görevlileriyle,  günün her saatinde güvenli bir yaşam sunuyor.