Essenora / Akın&Atik - Enga-Yimta

Akın&Atik - Enga-Yimta firmasının Essenora projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Essenora gaziosmanpaşa

GOP'ta dönüşüm başlıyor, Essenora prim yapıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 06.02.2015
Dünyaca ünlü mimar Norman Foster’in master planlarını hazırladığı Gaziosmanpaşa’da büyük bir kentsel dönüşüm atağı başlıyor.
Türkiye ve Avrupa'nın en büyük kentsel dönüşüm alanına sahip ilçenin en büyük dönüşüm projesi de Essenora!

60 dönümlük şehir parkının yanı başında kurulan Essenora, 21 dönüm arsa alanına sahip bir proje. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle birlikte toplam 758 daireden meydana gelen Essenora'da bahçeli teras villalar da bulunuyor. 

Hong Kong Uluslararası Havalimanı ve Wembley Stadyumu'nu tasarlayan Norman Foster'in da Gaziosmanpaşa'ya el atmasıyla bölge değişecek ve yenilenecek. 

Gaziosmanpaşa'nın yemyeşil bir ilçe olacak

Essenora'yı hayata geçiren Essenora A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Akkaya, “İlçemiz, Avrupa'nın en büyük kentsel dönüşüm alanına sahip bir yerleşim ve bu yeniden yapılanma, tüm Gaziosmanpaşa'nın yemyeşil bir ilçe olmasını sağlayacak. Biz projemiz Essenora'da, burada yaşayacak insanların arzu edebilecekleri her şeyi planladık ve uyguluyoruz. Yerleşimler insanlar içindir ve insanlarla birlikte gelişir, güzelleşirler. Daire satışlarımızda bile bu ilkemize dikkat ediyoruz.” dedi.

necmettin
Necmettin Akkaya

İstanbul'un gözde yaşam alanı olmayı hedefliyor

Türkiye'nin en büyük ilçesi Gaziosmanpaşa'nın, yepyeni bir çağa adım attığını vurgulayan Essenora Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Öz ise, yeni Gaziosmanpaşa'ya dikkat çekerek şunları söyledi: “Her geçen gün gelişimine değer katan, yatırımcıların göz bebeği haline gelen Gaziosmanpaşa, 1960'lı yıllardan itibaren sanayinin Rami ve Eyüp'e kaymasıyla büyük bir ivme kazanmıştı. İlçenin, Türkiye ve Avrupa'nın en büyük kentsel dönüşüm alanına sahip olması bu ivmeyi daha da hızlandırdı. İlçemiz çok yakın bir zamanda, İstanbul'un en gözde yaşam alanlarından biri haline gelecektir."

Essenora gaziosmanpaşa Essenora kentsel dönüşüm projeleri