Golden Tulips / Suat Altın İnşaat

Suat Altın İnşaat firmasının Golden Tulips projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
golden tulips kartal projesinin genel görünümü

Golden Tulips Kartal’da yüzde 16 indirim fırsatı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 23.10.2015
Suat Altın İnşaat'ın İstanbul Kartal'daki Golden Tulips home ofis projesinde başlangıç fiyatları 360 bin liraya kadar düşüyor.
Kayserili Suat Altın İnşaat'ın İstanbul Kartal'daki projesi Golden Tulips'te satışlar devam ediyor. Projede liste fiyatı 429 bin lira olan bir home ofis, peşin ödemeye yapılan yüzde 16'lık indirimle 360 bin lira seviyelerine kadar düşüyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=golden+tulips+kartal'>golden tulips kartal</a>ın gece görünümü

Golden Tulips, tamamlandığında böyle gözükecek...

5 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Golden Tulips, E5 Karayolu'na 200 metrelik yakınlığıyla dikkat çekiyor. 26 katta toplamda 168 bağımsız birimin yer aldığı Golden Tulips'te alanlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

golden tulips projesinin deniz manzaralı bloğu

Proje, deniz manzarasına sahip olacak...

Zemin katta 456 metrekare ile 666 metrekare arasında değişen 8 adet işyerinin bulunduğu Golden Tulips'in 26 katlı bloğundaki alanların genişlikleri ise 71 metrekare ile 241 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

kartal golden tulips home ofis projesi

Proje, farklı mimarisiyle dikkat çekiyor...

1+0 ve 1+1'ler için tek araç, 2+1 ve 3+1'ler için ise 2 araçlık otopark alanının ayrıldığı Golden Tulips projesinde yüzde 30 peşinat ödeyip bakiyeyi 60 ayda sıfır faizle tamamlamak mümkün. Anadolu Adalet Sarayı'na 800 metre, Soğanlık metro istasyonuna 200 metre uzaklıkta olan Golden Tulips, Kartal Kule projesinin tam önünde yükselecek. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

golden tulips kartal suat altın kartal suat altın golden tulips