Sur Yapı Gölbahçe Evleri / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Gölbahçe Evleri

Gölbahçe Evleri'nde yüzde 10 + yüzde 10 indirim

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.03.2016
Gölbahçe Evleri'nde lansmana özel yüzde 10 indirime ek olarak, tamamı peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.
Sur Yapı'nın yepyeni projesi Gölbahçe Evleri'nde adeta bir şehir parkı büyüklüğünde 7 bin metrekarelik göl ve bahçe bir araya getirildi. Çocukların özgürce oynayabileceği ve onların hayal gücünü geliştirecekleri oyun alanlarının tasarlandığı Gölbahçe Evleri'nde yüzde 10 + yüzde 10 indirim sunuluyor. 

Gölbahçe Evleri'nde fiyatlar 275 bin TL'den başlıyor

Gölbahçe Evleri, Sur Yapı'nın İdilia, İlkbahar 1  ve İlkbahar 2'den sonra Sultanbeyli'deki 4. projesi olarak karşımıza çıkıyor. Fiyatların 275 bin TL'den başladığı Gölbahçe Evleri, 150 milyon lira yatırımla yükseliyor. 

Az katlı 6 blokta toplam 227 daireden meydana gelen projenin arsa alanı 21 dönüm olarak belirlendi. Gölbahçe Evleri'nde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut. 

gölbahçe

Çocuklar için tasarlandı

Su ve park temalarıyla dikkat çeken konut projesi, özellikle çocuklu ve büyük aileler için tasarlandı. Çocuklar için Gölbahçe Evleri içerisinde; özel oyun alanları, trambolin, oyuncak helikopter ve tren, büyük dama, satranç ve scrabble alanları, özel oyun bahçeleri, Kızılderili evleri, ağaç evler ve karson gemisi oluşturuluyor.

60 aya kadar vade farksız ödeme seçeneğiyle dikkat çeken Gölbahçe Evleri'nde ayrıca açılır - kapanır yüzme havuzu, sosyal tesisler, kamelyalar, modern çardaklar, fitness alanları, basketbol ve voleybol sahası mevcut.

Gölbahçe Evleri'nin satış ofisine nasıl gidilir

TEM otobanı üzerinde ilerlerken Sultanbeyli gişelerinden sağa girin. 1,2 kilometre sonra Ekol Caddesi üzerinde devam edin. Anafen Koleji'nin arkasında İdilia projesinin satış ofisini göreceksiniz. İdilia satış ofisi aynı zamanda Gölbahçe Evleri'nin de satış ofisi olarak kullanılıyor.

Gölbahçe Evleri Sur Yapı