Gökyüzü Bahçeleri / Arena Mimarlık

Arena Mimarlık firmasının Gökyüzü Bahçeleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Gökyüzü Bahçeleri

Gökyüzü Bahçeleri'nin inşaatı ay sonu başlayacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.11.2016
Başkent Ankara'da hayata geçirilen Gökyüzü Bahçeleri
Gökyüzü Bahçeleri, Arena Architecture tarafından Ankara - Mamak'ta hayata geçiriliyor. "Ankara'nın en yeşil binası" şeklinde tanımlanan Gökyüzü Bahçeleri'nin inşaatı kasım sonunda başlayacak. 

Satış ofisi hazırlanan Gökyüzü Bahçeleri'nin 20. katında yaklaşık 1 dönüm alana kurulu sosyal tesis alanı içerisinde; yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness salonu, relax havuzu, jakuzi, masaj odası, sauna sıralanıyor. Projenin 19. katında ise 1100 metrekare alana kurulu bodur ağaçların olduğu yemyeşil bu kapalı alanda 500 metre yürüyüş yolu mevcut. 

Gökyüzü Bahçeleri'nin lansman öncesi fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Doğa dostu konseptiyle dikkatleri üzerine çeken Gökyüzü Bahçeleri, elektriğini kendi üretecek. Duvardan ısıtma ve soğutma sisteminin oluşturulduğu projede, gri su sistemi ile su tasarrufu, doğa dostu ahşap yünü ile ısı yalıtımı, çöp toplama ve ayrıştırma sistemi sıralanıyor.

Gökyüzü Bahçeleri'nde kojenerasyon kazan sistemleri ile doğalgaz kullanılarak binanın elektrik ihtiyacının bir kısmı karşılanacak.

Gökyüzü Bahçeleri Arena Architecture