Therra Park Tarabya / Gökan İnşaat

Gökan İnşaat firmasının Therra Park Tarabya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
therra park tarabya projesinin havadan görünümü

Gökan'dan ultra lüks proje Therra Park Tarabya!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 16.11.2015
Tarabya'daki 49 konutluk lüks proje Therra Park'ta fiyatlar 1 milyon 800 bin dolar ile 5 milyon dolar arasında değişiyor.
Gökan İnşaat'ın İstanbul Tarabya'da inşa ettiği Therra Park projesi görücüye çıktı. Kaba inşaatının yüzde 80'lik bölümü tamamlanan proje 16 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Alanın 7 bin 500 metrekarelik alanında konut inşa edilirken kalan bölüm yeşil alana ayrıldı. Therra Park'ta bina oturum alanı toplam 2 bin 500 metrekare olarak belirlendi.

tarabyadaki therra park projesinin örnek dairesi

Therra Park, konum olarak yakın olduğu 3. Köprü'ye manzara olarak da hakim olacak...

70 yatırdı, 100 hedefliyor

70 milyon dolarlık yatırım değerine sahip projede 110 milyon dolarlık ciro hedefleniyor. Metrekare fiyatlarının 7 bin 500 dolar ile 10 bin dolar arasında değiştiği Therra Park'ta şu ana kadar 10 dairenin satışı tamamlandı. Bölgede yaşayan ünlülerin projeden ev sahibi olmak için görüşmeler yaptığı belirtilirken, butik konsepte sahip Therra Park'ın rakamları dikkat çekiyor.

5 milyon dolara kadar çıkıyor

Fiyatların 1 milyon 800 bin dolardan başlayıp 5 milyon dolara kadar yükseldiği Therra Park projesinde toplam satılabilir alan büyüklüğü 10 bin metrekare olarak belirlendi. Bahçe dublekslerinin yüzde 1, çatı dublekslerinin ise yüzde 18 KDV'ye tabi olduğu projede camlar özel olarak seçildi.

2016 yılının Kasım ayında teslimleri gerçekleştirilecek olan Therra Park projesi Talha mimarlık tarafından tasarlandı.

tarabya therra park projesinin örnek dairesi

Therra Park'ta evler eşsiz İstanbul manzarasına sahip olacak...

Aynı bölgede dönüşüm yapacak

Projenin yapımcı firması Gökan İnşaat, Therra Park'ın hemen üzerinde yeni bir yatırım yapmaya hazırlanıyor. Şirket, kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceği projede hak sahipleriyle görüşmelere devam ediyor. Bu önemli yatırımın 3 senelik bir süreç içerisinde hayata geçmesi bekleniyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

therra park tarabya therra park tarabya projesi Gökan İnşaat