genyap_link_kagithane_fiyat
Haberler / Konut Projeleri / Genyap Link Kağıthane’de Kira Desteğiyle Evinizi Alın!

Genyap Link Kağıthane’de Kira Desteğiyle Evinizi Alın!

Konut Projeleri 06.04.2021 19:49

Lokasyon olarak değeri her geçen gün yükselen Kağıthane'nin yıldız Link Kağıthane'de kira desteği kampanyasıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor

İstanbul'da değeri her geçen hızla artan Kağıthane bölgesinde hayata geçirilmekte olan Genyap Link Kağıthane projesinde ev almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. ‘'Teslime Kadar Kira Desteği'' modeliyle ev almak isteyenlere eşsiz bir kampanya sunan Genyap, Link Kağıthane projesinde tüm ayrıntıları düşündü.

genyap link kağıthane kira desteği kampanyası

‘'Siz Kirayı düşünmeyin, Genyap Link Kağıthane'nin ayrıcalıklı dünyasında teslime kadar kira desteğiyle yerinizi alın'' mottosuyla gerçekleştirilen kampanya kapsamında cazip ödeme seçenekleri yer alıyor.

genyap link kağıthane havuz

Ulaşım, sağlık, ticaret gibi alanlarda gerçekleştirilen yatırımların büyük bir bölümünü kapsayan Kağıthane, değerine değer katmaya devam ediyor. Daire fiyatlarının 613 bin liradan başladığı Genyap Link Kağıthane, geniş tasarlanmış daireleri ve yüksek malzeme kalitesiyle maksimum konforu, ev sahiplerine sunuyor.

genyap link kağıthane kış bahçesi

Kağıthane bölgesinde yüzlerce aileyi ev sahibi yapan ve onlarca projenin altına imzasını atan Genyap'ın yeni projesi Link Kağıthane, konut alıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor. Şehrin merkezinde yaşamak isteyenler için ideal konumda hayata geçirilen projede 7/24 güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi alternatifli donatı seçenekleri bulunuyor.

Genyap Link Kağıthane'den şimdi al, hemen kazan!