<

Mostar Life Grand Houses / Çolakoğlu Group

Çolakoğlu Group firmasının Mostar Life Grand Houses projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mostar Life Grand Houses projesi

Geniş daire konsepti Başakşehir'de!

Konut Projeleri Emine Pile 05.11.2015
Çolakoğlu Group - Bordo Yapı - İntes Yapı işbirliğiyle hayata geçirilen Mostar Life Grand Houses, CNR Emlak Fuarı’nda basın karşısına çıktı.
Gayrimenkul sektörü için düzenlenen en önemli fuarlardan Emlak Fuarı 2015 tüm hızıyla devam ediyor. Birçok yeni projenin tanıtıldığı fuarda ayrıca mevcut projeler de nihai tüketicilerin karşısına çıkıyor. 

Fuarda Mostar Life Grand Houses ile önemli açıklamalarda bulunan Çolakoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Akif Çolak, projenin konseptinden bahsetti. 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunmadığı proje ile ilgili açıklamalar yapan Çolak, “Proje 50 dönüm üzerine kurulu. Daha çok geniş daire konsepti mantığı ile oluşturuldu. Başakşehir'de bu şekilde büyük daire konsepti bizim oluşturduğumuz inşaat yerleşkesinde bulunmaktadır. Proje içerisinde 90 daire 5+1, diğerleri 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 350 konut var. Şuan 5+1'lerin kabası bitmiş durumda. 3+1 ve 4+1'lerin ruhsatını aldığımız için önümüzdeki hafta temelini atacağız” dedi. Çolak, 5+1 dairelerin 305 metrekare olduğunu belirtti. 

Mostar Life Grand Houses