G YOO Inspired by Starck kuleleri

G YOO Inpired by Starck fiyatlarına dikkat!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.12.2014
Güneşli'de Philippe Starck tarafından markalaştırılan G YOO projesinde fiyatlar 220 bin liradan başlıyor
Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck'ın imzasını taşıyan G YOO Inpired by Starck projesinin fiyat aralığı belli oldu. Hayalini kurduğunuz yaşam artık size her zamankinden daha yakın. Philippe Starck'ın sizler için hazırladığı örnek daireyi Basın Ekspres Yolu'nda ziyaret edebilirsiniz.

Mimari tasarımı Suyabatmaz Demirel Mimarlık imzasını taşıyan G YOO'nun iç tasarımı YOO Inspired by Starck'a ait. G YOO Inspired by Starck, aynı zamanda İstanbul'da inşaatı başlayan ilk YOO projesi!

Lansman fiyatlarının 210 bin liradan başladığı proje, Mar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı G YOO'da teslimler 2017 yılının Haziran ayında gerçekleştirilecek. 

720 dairelik bir proje olan G YOO Inpired by Starck'ta konutların metrekare birim fiyatları 4 bin 500 TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. 

Proje, iki blok halinde yükseliyor. Çocuklar için yüzme havuzu ve oyun alanları yanı sıra bloklarda yetişkinler için de; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness center, kapalı yüzme havuzu ve otopark alanları mevcut.

G YOO İletişim Bilgileri;

Web: http://gby.yoo.com/tr/
Telefon: 444 20 25

G YOO Inpired by Starck G YOO güneşli G YOO