Fuzul Ev

Fuzul'dan Başakşehir’e 350 yeni konut!

Konut Projeleri Emine Pile 10.04.2015
Başakşehir'in ilk özel konut üreten grubu Fuzul Ev, Kent Ariva’nın yanında 350 kontluk proje inşa edecek.
Fuzul Ev, projelerine bir yenisini daha katıyor. Başakşehir'deki ilk projelerinin bin 400 konutluk Fuzulkent olduğunu hatırlatan Fuzul Ev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Başakşehir'in ilk alışveriş merkezi Olimpa Park'ı da yine Fuzul Grup'un yaptığını söyledi. Başakşehir'i hayata geçiren kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunun altını çizen Akbal “Şimdi Başakşehir 1 milyon nüfusa doğru koşuyor” dedi.

En iyi projesi

Başakşehir'in ilçe olduktan sonraki gelişim hızına dikkat çeken Akbal, Başakşehir'de şimdi de yeni konut ve işyeri projesine hazırlandıklarını açıkladı. Kısa zamanda yeni projenin lansmanını yapacaklarını belirten Akbal, “Kent Ariva'nın yan tarafında bulunan arazide 50 bin metrekare inşaat yapacağız. Konut artı ticari alanlar yer alacak. Yaklaşık 350 daire olacak. Kanal İstanbul, 3. havalimanına 15 kilometre uzaklıkta. 2400 yataklı Türkiye'nin en büyük kamu hastanesi. Olimpiyat stadı metro, Bölgenin cazibesi ilerde inanılmayacak bir düzeye gelecek” dedi.

Faiz ödetmeyen sistem

Faizsiz konut alma imkanı da sunan Fuzul Grup, 40 kişiden 120 kişi arasında değişen gruplara her ay çekiliş ile ev teslimatı yapıyor. Katılımcılara kira yardımı da öngören faizsiz sistemde katılımcılar; almak istedikleri evi dilediği yerde ve büyüklükte seçebiliyor.

Fuzul Ev Eyüp AKbal