Fuzul Vadiyaka

'Fuzul Vadiyaka'da satışlar yıl sonuna kadar bitecek!'

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.10.2015
Fuzul Grup Pazarlama Müdürü Ümit Bozkurt, Vadiyaka'daki konut satışlarının yıl sonuna kadar biteceğini düşündüklerini belirtti.
1992 yılında kurularak otomotiv sektöründe faaliyetlerini sürdüren Fuzul Grup, Fuzul Yapı markasıyla 2000 yılında inşaat sektörüne adım attı. İlk olarak 1,400 konutluk Fuzulkent Bizimevler projesini hayata geçiren Fuzul Yapı, bugüne kadar binlerce konut üretti. 

Özellikle Başakşehir'de pek çok projeye imza atan Fuzul Yapı, yine aynı lokasyonda 361 konutluk Vadiyaka'yı satışa açtı. 

Yatay ve dikey yaşam bir arada

uğur özer özgüvenAile yapısına uygun bir site olarak tasarlanan Vadiyaka'nın mimarı Uğur Özer Özgüven projeyi şöyle anlatıyor; Yaklaşık 18 bin metrekarelik arsa alanı içerisinde, büyüklükleri 60 ila 230 metrekare arasında değişen 2+1'den 4+1'e kadar daire alternatifleri ve çevresel bir merkez oluşturacak olan 56 adet ticaret birimi tasarladık. Arazinin sadece 7 bin metrekarelik bir kısmı yapılaşma alanı olarak ayrıldı. Geri kalan yüzde 60'lık kısım iç yollar, peyzaj ve gölet gibi sosyal alanlarla desteklendi. Yatay ve dikey yaşamın bir arada olduğunu söyleyebilirim. Projenin tasarımında 150 kişilik büyük bir ekip halinde çalıştık."

"Yıl sonuna kadar satılacak"

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Fuzul+Grup'>Fuzul Grup</a> Pazarlama Müdür Ümit Bozkurt15 Eylül'de basın lansmanı gerçekleştirilen Vadiyaka'nın yıl sonuna kadar satılacağını düşündüklerini belirten Fuzul Grup Pazarlama Müdürü Ümit Bozkurt, "Başakşehir bölgesinde arsa şerefiyesi anlamında Vadiyaka'nın bulunduğu alandan daha değerli bir yer yok. Daha projeyi inşa etmeye başladığımızda etrafını çevirdiğimizde 2 binin üzerinde ön başvuru aldık. Bu anlamda Vadiyaka'nın satışlarını yıl sonuna kadar bitirmeyi düşünüyoruz."

Vadiyaka'dan daire sahibi olmak isteyenler Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Albaraka'dan özel faiz oranlarıyla banka kredisi kullanbilir. Ümit Bozkurt, "Banka tercihinin yanında müşterinin bize getireceği her türlü ödeme talebini kişiye özel ödeme seçenekleri adı altında değerlendiriyoruz" dedi.

Vadiyaka fiyatları

2+1'ler 462 bin 675 TL ile 540 bin 730 TL,

3+1'ler 654 bin TL ile 790 bin 240 TL,

4+1'ler ise 900 bin TL ile 1 milyon 17 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışta.

Fuzul Vadiyaka Fuzul Grup Bizimevler projesi