Future Park / Hiper Gayrimenkul Geliştirme

Hiper Gayrimenkul Geliştirme firmasının Future Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Future Park

Future Park’ta daire fiyatları 262 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Kerim Çırak 18.08.2016
Hiper Gayrimenkul Geliştirme'nin, Esenyurt’ta inşa ettiği Future Park'ta daire fiyatları 262 bin lira ile 1 milyon 50 bin lira arasında değişiyor.
Hiper Gayrimenkul Geliştirme'nin ilk projesi olan Future Park, 9 blokta 1 bin 800 konuttan meydana geliyor. Aile yaşamının ön planda tutulduğu Future Park projesinde daire teslimleri Haziran 2017'de başlayacak. 35 bin metrekarelik alan üzerine kurulan projede stüdyo ve 1+1 daireler sadece ev-otel olarak tasarlanan ikiz kulede bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklindeki daire tipleri ise diğer bloklarda yerini alıyor. 1+0 dairelerin 262 bin liradan start aldığı projede, daire fiyatları 1 milyon 50 bin liraya kadar yükseliyor. 

Future Park Lokasyon olarak TEM Otoyolu, E5, metrobüs, Marmara Park AVM, Torium AVM, Media Markt ve Medilife Beylikdüzü Hastanesi'ne kısa mesafede konumlanıyor. Yüzde 75'lik satış oranı yakalayan projede daire büyüklükleri 48 ile 187 metrekare arasında değişiklik gösterirken, konutlar 1+0'la 4+1 arasında inşa ediliyor.

Future Park projesi, ödeme seçeneklerinde yüzde 25 peşinatla 42 ay vade farksız taksit imkanı sunuyor.   

hiper hayrimenkul geliştirme future park'ta daire fiyatları future park esenyurt