dubai fuarı 2017

'Fuarda Türkiye’nin ve sektörün tanıtımını yapıyoruz'

Konut Projeleri 11.09.2017 15:49

Avrupa Konutları Satış Koordinatörü Varol Tezmen, Dubai Cityscape Global’de Emlaktasondakika.com’a özel açıklamalar yaptı.

Avrupa Konutları Satış Koordinatörü Varol Tezmen, Emlaktasondakika.com Haber Müdür Yardımcısı Uğurcan Tokay'a fuar değerlendirmesinde bulunarak projeler hakkında bilgiler verdi. 

Tezmen "Buraya gelişimizin esas amacı, ön satışına başladığımız Avrupa Konutları Yamanevler projesinin lansmanını yapmak. Yaklaşık 293 bin metrekarelik satılabilir alan, 472 bin metrekarelik de inşaat alanı olan dev bir proje. Buraya onun tanımını yapmaya geldik. Bunun yanında da şu anda 7 tanesi satışta olan, 4 tanesi de önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan tam 11 projenin tanıtımını yapıyoruz. Vadistanbul, Tema İstanbul, Atakent 4 A etabı, Ataköy, Bahçeşehir, Kale 2 projesi, Yamanevler projesi satışta olduğumuz 7 proje. Bunun dışında da satışa çıkacak olan Tema İstanbul'un 2. Etabı, Vadi Park projesi, Arıcılar projesi ve Atakent 4'ün B ve C etapları var" dedi. 

Fuardaki ilgiden memnun olduklarını ifade eden Varol Tezmen "İlgi çok yoğun şu anda. Burada hem perakende satış anlamında hem de aracı kuruluşlarla görüşmelerimiz devam ediyor. Fuarda gerek Türkiye'nin gerek gayrimenkul sektörünün tanıtımını yapıyoruz. Gerçekten de diğer Türk firmaları ile beraber bunu başarı ile yaptığımızı düşünüyorum.  Türk ekonomisinde gayrimenkul sektörünün ne kadar önemli olduğunu, ne kadar büyük projeler çıkardığımızı gösteriyoruz ve yoğun bir ilgi ile karşılaşıyoruz" açıklamasında bulundu.