fortis sinanlı kadıköy

Fortis Sinanlı Kadıköy, Mart 2019'da teslim edilecek!

Konut Projeleri 19.04.2017 11:21

Kadıköy'ün Fikirtepe'deki en büyük adasına inşa edilecek olan Fortis Sinanlı Kadıköy projesinin teslim tarihi Mart 2019 olarak hedefleniyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın gözde ilçelerinden olan Kadıköy'de Fortis Sinanlı Kadıköy rüzgarı esiyor. Sinanlı yapı ile Yiğit Group ortaklığı ile hayata geçirilen Fortis Sinanlı Kadıköy projesi 30 bin metrekarelik bir alana inşa ediliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri yer alıyor.

Mart 2019'da teslim

Fortis Sinanlı Kadıköy projesi, 2019 yılın mart ayında teslim edilmesi planlanırken proje için yapılan ön talep döneminde 500 ön talep geldiği belirlendi. Gelen taleplerin de yüzde 50'sinin satışa dönüşmesi bekleniyor.

Fortis Sinanlı Kadıköy'de fiyatlar ne kadar?

Forttis Sinanlı Kadıköy projesinde yer alan daire tiplerinin fiyat aralığı 550 bin lira 2 milyon 250 bin lira arasında değişiklik gösterip en düşük metrekare birim fiyatı 7 bin 300, en yüksek metrekare fiyatı ise 9 bin lira olarak hesaplanıyor. Proje kapsamında açıklanan fiyatların ödeme seçeneklerinde ise yüzde 30 peşinat ile 36 ay sıfır faiz imkanı yer alıyor. 

Sosyal donatılar ile Fortis Sinanlı Kadıköy

Konut alıcıları için birçok hizmeti düşünen projede; açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzunun yanı sıra güneşlenme terası da yer alıyor. Ayrıca alıveriş yapmak için İstanbul trafiğine maruz kalmak zorunda bırakmayan proje de AVM de bulunuyor. Deniz ve adalar manzarası olan proje bulunduğu yer açısından güzel bir manzaraya sahip olduğu da dikkat çekiyor.