Fortis Meridyen / Fortis Yapı

Fortis Yapı firmasının Fortis Meridyen projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Fortis Meridyen

Fortis Meridyen'de 900 bin TL'ye 5+1!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 29.02.2016
Fortis Yapı'nın hayata geçirdiği Fortis Meridyen projesinde daire fiyatları 900 bin TL ile 1 milyon 550 bin TL arasında değişiyor.
Başkent'in gün geçtikçe değer kazanan bölgesi Yaşamkent'te inşa edilen Fortis Meridyen, tek kulede 45 daireden meydana geliyor. Projenin alışveriş merkezi kısmında 11 adet ticari birim yer alıyor. 11 dönümlük arsa üzerine kurulan Fortis Meridyen projesinde 25 metrekarelik kış bahçesi ile dikkat çekiyor. Aslında 4+1 şeklinde tasarlanmış olan dairelere kış bahçesi dahil edildiğinde 5+1 şeklinde bir konut elde edilmiş oluyor. 223 metrekare büyüklüğündeki dairelerin tavan yüksekliği 3.10 metreyi buluyor. 

Fortis Meridyen projesinde daire fiyatları 900 bin TL'den başlayıp, 1 milyon 550 bin TL'ye kadar yükseliyor. Daireler için banka kredisi kullanılabiliyor. İnşaatının yüzde 80'i tamamlanmış olan Fortis Meridyen'de teslimler bu yılın sonunda yapılacak. Projenin ortak alanları arasında 800 metrekare teras alanı, 800 metrekare büyüklüğünde ve iki katlı spor merkezi yer alıyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan projede daireler ankastre ürünler, giyinme odasında dolaplar, yerden ısıtma ve pay ölçerli sistemle teslim edilecek. 

Fortis Meridyen Fortis Yapı Akıllı ev sistemi