folkart vega

Folkart Vega’da peşin ödemelerde yüzde 20 indirim!

Konut Projeleri 13.10.2018 12:09

Folkart Yapı, İzmir’deki yeni projesi Folkart Vega’yı düzenlenen basın toplantısı ile tanıttı. Projede peşin ödemelerde indirim uygulanıyor.

Folkart Yapı, 850 milyon liraya mal olacak yeni projesi Folkart Vega'yı basına lanse etti. Proje basın toplantısında yoğun bir ilgi ile karşılaştı. 

İZMİR'İN YENİ YILDIZI!

Adını lir takım yıldızında en parlak yıldızdan alan proje İzmir'in merkezinde, Alsancak ve Halkapınar arasında yer alıyor. 843 konut ve rezidans ile 53 ticari birimden meydana gelen proje toplam 4 bloktan oluşuyor. 20 bin 715 metrekarelik alanda yükselecek olan Folkart Vega projesinde 38 kat bulunacak. 

Metrekare fiyatının 6 bin liradan, daire fiyatlarının da 445 bin liradan başlayarak satışa çıktığı Folkart Vega'da peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanacak. Yani yüzde 25 peşinat verip yüzde 75'lik kısım için ise 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 50 peşin ödenmesi halinde ise 48 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor.

İZMİR KÖRFEZİ'NİN TAM KARŞISINDA!

Plaj konseptinde kumsala sahip bir açık havuz ve oyun alanları yer alan Folkart Vega, İzmir Körfezi'nin tam karşısında bulunuyor. Projede ayrıca fitness, haman, sauna, cep sineması, cafe, kütüphane gibi sosyal donatı alanları sunuluyor. 

2021 yılının eylül ayında tamamlamayı hedeflediklerini, henüz satışa çıkmadan Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ve Körfez ülkelerinden yoğun ilgi gördüklerini ve projenin yüzde 20'sinin satışının gerçekleştiğini ifade etti. 

AVRUPA VE KÖRFEZ ÜLKELERİNDEN YOĞUN İLGİ

Düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, toplantıda projelerini 2021 yılının eylül ayında tamamlamayı hedeflediklerini, henüz satışa çıkmadan Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ve Körfez ülkelerinden yoğun ilgi gördüklerini ve projenin yüzde 20'sinin satışının gerçekleştiğini ifade etti.