Fly Salmiya Residence / Uçarlar Yapı İnşaat - Beşik Yapı

Uçarlar Yapı İnşaat - Beşik Yapı firmasının Fly Salmiya Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Fly Salmiya

Fly Salmiya yatırımcısına yüzde 70 prim getirecek

Konut Projeleri Emine Pile 22.02.2016
Uçarlar Yapı İnşaat-Beşik Yapı işbirliğinde Esenyurt’ta hayata geçirilen Fly Salmiya projesi tamamlandığında 282 daireden oluşacak.
İstanbul'un en değer kazanan bölgelerinden Esenyurt'ta hayata geçirilen Fly Salmiya, 5 bin 754 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipinden oluşan proje, butik konseptli rezidans olarak tasarlanıyor. İki blokta 17 katlı olarak inşa edilen Fly Salmiya'da metrekare fiyatları 2 bin 900 liradan başlıyor. 1+1 daireler 174 bin liradan başlangıç gösterirken 2+1 daireler 319 bin liraya satışa sunuluyor. 3+1 daireler ise 435 bin liraya alıcı buluyor.

DAİRELERİN YÜZDE 50'Sİ SATILDI 

Yatırımcısına yüksek prim vaat eden projenin en az yüzde 70 prim getirmesi bekleniyor. İnşaat çalışmalarının 5 ay önce başladığı Fly Salmiya'da daha şimdiden dairelerin yüzde 50'si satıldı. 3. katını çıkan projede çalışmaların hızla ilerliyor. 

Esenyurt'taki Fly Salmiya projesinde çalışmalar hızla ilerliyor 

Kolay ödeme imkanı sunan Fly Salmiya Residence'ta yüzde 35 peşinatla 30 ay 0 faiz ile ev sahibi olunabiliyor. Örnek dairesinin 2 ay içinde açılacağı projede teslimlerin ise Aralık 2017'da yapılması planlanıyor.

Fly Salmiya Esenyurt Fly Salmiya Residence