Fly Salmiya Residence / Uçarlar Yapı İnşaat - Beşik Yapı

Uçarlar Yapı İnşaat - Beşik Yapı firmasının Fly Salmiya Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Fly Salmiya Residence

Fly Salmiya Residence'ta 15. kata gelindi

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 15.07.2016
Fly markalı konut projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Uçarlar Yapı, Beşikyapı ile birlikte Fly Salmiya Residence projesine imza atıyor.
Uçarlar Yapı ve Beşikyapı ortaklığında hayata geçirilen Fly Salmiya Residence, 282 konuttan meydana geliyor. 5 bin 754 metrekare arsa alanına sahip olan proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. 

Fly Salmiya Residence, 17 katlı 2 blok halinde yükseliyor. Teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılacağı konutların metrekare fiyatları 3 bin 100 TL ile 3 bin 500 TL arasında farklılık gösteriyor. İnşaat çalışmalarında 15. kata gelindi.

E-5'e ve metrobüse 2 dakika, Tüyap'a 5 dakika mesafede yer alan proje içerisinde; fitness merkezi, sauna, buhar odası, spa ve masaj odaları, düş ve soyunma odası ile havuz mevcut. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Fly+Salmiya+Residence'>Fly Salmiya Residence</a>

Fly Salmiya Residence projesinde 1 oda 1 salon evlerin alanları 60 metrekare ile 73 metrekare, 2 oda 1 salon evlerin alanları 88 metrekare 11 metrekare arasında değişirken, 3 oda 1 salon evler 150 metrekare şeklinde tasarlandı. 

Uçarlar Yapı daha önce Beylikdüzü bölgesinde Fly Garden Residence, Fly Butik Residence ve Fly Family Residence projelerini hayata geçirdi. 

Fly Salmiya Residence