Fly Butik Residence / Uçarlar Yapı İnşaat

Uçarlar Yapı İnşaat firmasının Fly Butik Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Fly Butik Residence

Fly Butik Residence ile bölge uçuşa geçecek

Konut Projeleri Emine Pile 08.04.2016
İstanbul’un son dönemlerde değerine değer katan ilçelerinden Esenyurt’ta hayata geçirilen Fly Butik’te çalışmalar hızla ilerliyor.
Uçarlar Yapı İnşaat tarafından rezidans konsepti ile inşa edilen Fly Butik Residence, 211 konut ve 25 ticari alandan oluşuyor. 11 katlı 3 bloktan meydana gelen proje 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Beylikdüzü-Esenyurt'un en prestijli projelerinin bulunduğu yerde yükselen Fly Butik Residence 4 bin 600 metrekarelik arsa üzerinde konumlanıyor. 23 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje sağlam zemin yapısı ve akıllı mimarisiyle güvenilir bir yuva kuruyor. Yoğun ilgi gören projede daire fiyatları 200 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Hemen teslim fırsatı sunan projede inşaat çalışmaları ise hızla ilerliyor.

 

DİĞER PROJELERDEN AYRILIYOR

Fly Butik Residence'ın yatırımcısına yüksek kazanç getireceğini belirten Uçarlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uçar, şunları söyledi: “Fly Butik Residence, Beylikdüzü-Esenyurt'un en prestijli projelerinin bulunduğu bir yerde inşa ediliyor. E-5'e ve metrobüse 5 dakika mesafede olan Fly Butik Residence, eğitim kurumları, sağlık merkezleri, havaalanı ve en gözde AVM'lere sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. İstanbul'un en modern yerleşim bölgesinde yeni bir yaşama kapı açan projemiz mimarisi ve akıllı kullanım alanlarıyla diğer projelerden ayrılıyor” açıklamasında bulundu.

               

Uçarlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uçar

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Fly Butik Residence Uçarlar Yapı İnşaat Beylikdüzü-Esenyurt