Yenitepe Kadıköy / Nuhoğlu İnşaat

Nuhoğlu İnşaat firmasının Yenitepe Kadıköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bisiklet yolu

Fikirtepe'deki hangi proje yapı ruhsatı bekliyor?

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.08.2014
Fikirtepe'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy projesi hafriyata başladı, yapı ruhsatı için bekliyor
Eylül 2016'da teslimlerin yapılması hedeflenen Yenitepe Kadıköy, Nuhoğlu İnşaat - Gülsa İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. Hafriyat çalışmalarının sürdüğü Yenitepe Kadıköy'de yapı ruhsatı için bekleniyor. 

1.100 konutluk bir proje olan Yenitepe Kadıköy'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. 30 bin metrekare arsa üzerine kurulan Yenitepe Kadıköy'de konutların alanları 67 metrekare ile 250 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Yenitepe Kadıköy'de;

1 oda 1 salon konutların fiyatları 387 bin TL'den,
2 oda 1 salon konutların fiyatları 531 bin TL'den,
3 oda 1 salon konutların fiyatları ise 770 bin TL'den başlıyor. 

Peşin alımlarda yüzde 5 indirimin uygulandığı Yenitepe Kadıköy'de yapı ruhsatı alındığı zaman daireler banka kredisine uygun hale gelecek. 

21 katlı 4 bloktan oluşan projenin yeşil alanı 25 bin 700 metrekare olarak belirlendi. İnşaat alanı 200 bin metrekare olan Yenitepe Kadıköy'ün sosyal donatıları arasında; açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, süs havuzu, yürüyüş parkuru, kafe ve kapalı otopark sıralanıyor.

Yenitepe Kadıköy İletişim Bilgileri;

Web: http://www.yenitepe.com.tr/
Telefon: 444 4 616

Yenitepe Kadıköy fikirtepe Yenitepe Kadıköy