Fabay Adabükü Evleri / Fabay İnşaat

Fabay İnşaat firmasının Fabay Adabükü Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Fabay Adabükü Evleri

Fabay Adabükü'nden ev alana ücretsiz konaklama

Konut Projeleri Eda Yalçın 24.07.2017
Fabay İnşaat tarafından hayata geçirilen Fabay Adabükü Evleri projesi Mayıs 2018'de teslim edilecek.
Fabay İnşaat tarafından hayata geçirilen Fabay Adabükü Evleri 66 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire alternatifleri bulunan projede daire büyüklükleri 59 ile 290 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Mayıs 2018'de teslim edilmeye hazırlanan projenin daire fiyatları 157 bin Euro'dan başlayıp 631 bin Euro'ya kadar yükseliyor.

Bodrum'da hayata geçirilen Fabay Adabükü Evleri projesi Ege kıyılarında özel plajı ve alışveriş merkezi olan tek proje olarak dikkat çekiyor. Ada ve panoramik deniz manzarasına sahip olan Fabay Aybükü Evleri mimarisinde Bodrum Evleri'nden esinlendi. Yöreye özgü doğal taş ve ürünlerin kullanıldığı projede 5 yıl garantisi sunulan satış sonrası kiralama hizmetleri de veriliyor. Mayıs 2018'de teslim edilecek olan projede ev alanlara teslime kadar yılda 15 günlük konaklama imkanı veriliyor. Konumuyla dikkat çeken proje Bodrum-Milas Havalimanı'na 10 dakika, Bodrum Merkeze 17 dakika, butik çarşıya 1 dakikalık mesafede yer alıyor.

 

fabay adabükü evleri fabay inşaat bodrum