EVvel İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes

İntaya - EYG Yapı - İntes firmasının EVvel İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evvel İstanbul başakşehir mahalleleri

Evvel İstanbul'dan Başakşehir'e 2 yeni mahalle!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 26.01.2015
Başakşehir'de geliştirilen Evvel İstanbul projesinin Koru Kahve ve Koru Çeşme mahalleleri dikkat çekiyor.
Evvel İstanbul'un balkonlu, bahçeli ve teraslı evleri dikkat çekiyor. "Evvelce nasılsa, Evvel İstanbul'da fazlasıyla" sloganıyla satışta olan proje, Yeni İstanbul'un merkezi Başakşehir'de konumlandırılıyor. 

Emlak Konut GYO'nun 40 bin metrekarelik arsası üzerine İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla inşa edilen Evvel İstanbul'da 678 konut yer alıyor. 10 adet ticari ünitenin hizmet vereceği site, “Koru Kahve” ve “Koru Çeşme” adıyla 2 mahalleden oluşuyor. 

evvel istanbul foto galeris

Panayır ve kermes Bizim Sokak'ta

Bu iki mahallesi ‘Bizim Sokak' olarak adlandırılan bir cadde ayırıyor. Komşularınızla buluşma yeri olarak tanımlayabileceğiniz Bizim Sokak, panayır, etkinlik veya kermes alanı olarak kullanılabilecek. 

230 bin TL'den başlayan fiyatlarla

1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin sunulduğu Evvel İstanbul'da dairelerin alanları 62 metrekareden başlayarak 223 metrekareye kadar uzanıyor. Teslimlerin 2016 yılı sonunda başlayacağı sitede daire fiyatları 230 bin liradan başlıyor.

Koru Kahve ve Koru Çeşme Mahalleleri

Evvel İstanbul'un Koru Kahve Mahallesi'nde bir kahve hizmet verecek. Bu kahve yanı sıra fitness center, tribünlü çok amaçlı spor sahası, kapalı havuz ve açık hava sineması yer alıyor.

Koru Çeşme Mahallesi'nde farklı sosyal donatılar ile birlikte mahallede bir çeşme kurulacak ve bu çeşmeden su içilebilecek, çardakta dostlarınızla oturabileceksiniz.

Evvel İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.evvelistanbul.com/
Telefon: 0212 924 16 16

Emlaktasondakika.com

Evvel İstanbul başakşehir konut projesi satılık daire Evvel İstanbul