EVvel İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes

İntaya - EYG Yapı - İntes firmasının EVvel İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
EVvel İstanbul

Evvel İstanbul'dan annelere özel kampanya!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 08.05.2015
Başakşehir’de, Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen EVvel İstanbul, anneleri unutmadı.
EVvel İstanbul'da 9 – 10 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü'ne özel tüm anneleri yüzde 12 indirim fırsatı bekliyor. Yuvayı yine anneler hazırlıyor. 

Geçmişin değerlerini günümüzün modern olanaklarıyla buluşturan EVvel İstanbul, ‘‘Evvelce nasılsa, EVvel İstanbul'da fazlasıyla'' sloganıyla özlenilen mahalle hayatına yeni bir soluk getiriyor. Geçmişi modernizmle harmanlayan bu özel proje Anneler Günü'ne özel bir fırsat sunuyor. 9 – 10 Mayıs tarihleri arasında tüm anneleri yüzde 12 büyük indirim bekliyor. 

3. Köprüden, 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol projesine kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin merkezinde hayata geçirilen EVvel İstanbul, mahalle kültürünü ön plana çıkarıyor. 40 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 678 konut yer alıyor. 

evvel istanbul

Evvelce Nasılsa EVvel İstanbul'da Fazlasıyla

Mahalle konseptiyle özlenen değerleri yeniden canlandıran EVvel İstanbul, geniş yeşil alanları, sokakları, meydanları ve mimari konseptiyle dikkat çekiyor.  ‘‘Koru Kahve'' ve ‘‘Koru Çeşme'' isimli iki mahalleden oluşan Evvel İstanbul'da kermes, etkinlik ve panayırların organize edileceği ‘‘Bizim Sokak'', açık hava sineması ve çardak gibi geçmişin tatlı anılarını barındıran mekanlar yer alıyor.

Anneler Çocuklarını Balkondan İzleyebilecekler

Mahalle kültüründe en alışık olduğumuz durumlardan biridir kapının önünde oynayan çocuklarımızı sıklıkla balkondan takip edebilmek. EVvel İstanbul projesi ebeveynlerin çocuklarını oyun oynarken balkondan görecekleri şekilde tasarlandı. 1+1'den, 5+1'e kadar ve büyüklüğü 62 metrekareden 223 metrekareye kadar farklı tipte daire bulunuyor.  

Konsept Daireler Ziyarete Hazır 

Evvel İstanbul'un özenle hazırlanan konsept daireleri de tasarımları ile dikkat çekiyor. Büyük balkonları, terasları ve yüksek tavanlarıyla ferah ve rahat yaşam alanları sunan konsept daireleri ziyaretçilerini bekliyor. 

EVvel İstanbul