Adım İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı

İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı firmasının Adım İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
evvel istanbul  ve adım istanbul

Evvel İstanbul ve Adım İstanbul’dan büyük kampanya!

Konut Projeleri Emine Pile 02.08.2016
İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı tarafından hayata geçirilen projelerden Evvel İstanbul ve Adım İstanbul da GYODER’in kampanyasında yer aldı.
İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Başakşehir'de inşa edilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projeleri GYODER'in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), başlattığı kampanyaya katıldı. 
Kampanya kapsamında 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.7'lik bir kredi faizi ile ev sahibi olunabilecek. 

ADIM İSTANBUL

İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı ortaklığında hayata geçirilen Adım İstanbul, 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. 16 bin 423 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen proje, 6 blokta toplam 615 konuttan oluşuyor. 22 farklı konut tipinden meydana gelen Adım İstanbul'da daire büyüklükleri ise 106 metrekare ile 135 metrekare başlıyor.

Daire fiyatları 472 bin liradan başlangıç gösteren projede teslimlerin Aralık 2017'de başlaması planlanıyor. 

PROJENİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

EVVEL İSTANBUL 

İntaya - İntes - EYG Yapı ortaklığında Başakşehir'de inşa edilen Evvel İstanbul, Kayabaşı'nın tam merkezinde yükseliyor. 40 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Evvel İstanbul 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor.  Daire büyüklükleri 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteren proje teslimlerin ise Aralık 2016'da başlaması planlanıyor. 

1+1 dairelerin tükendiği Evvel İstanbul'da 2+1 daireler 499 bin liradan, 3+1 daireler, 570 bin liradan, 4+1 daireler ise 798 bin liradan başlıyor. 

PROJENİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Evvel İstanbul Adım İstanbul GYODER kampanya