EVvel İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes

İntaya - EYG Yapı - İntes firmasının EVvel İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evvel İstanbul

Evvel İstanbul eski mahalle sıcaklığını yeniden yaşatacak!

Konut Projeleri Emine Pile 27.04.2015
İntaya - İntes - EYG Yapı işbirliğiyle hayata geçirilen 678 konutluk Evvel İstanbul, Başakşehir’de inşa ediliyor.
İstanbul'un son zamanlarda yatırımlarla hızla gelişen ve adından sıkça söz ettiren bölgesi Kayabaşı'nda yükselen Evvel İstanbul, 40 bin metrekare arsa üzerinde geliştiriliyor. Adından da kendini hissettiren ve aile konsepti ile dikkat çeken proje 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Daire büyüklüklerinin 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Evvel İstabul, Evvel zaman içinde yaşanan ve özlenen değerleri geri getiriyor.   

Mahalle konsepti özlediğiniz yaşamı geri getirecek!

Mahalle konseptinde hayata geçirilen ve iki mahalle olarak tasarlanan Evvel İstanbul, Türkiye'nin en büyük sağlık kompleksi Sağlık Kent'e de 1 km mesafede yer alıyor.

O eski mahalle sıcaklığını yeniden yaşatan Evvel İstanbul'un kuzey mahallesi Koru Kahve Mahallesi, güneyindeki mahallesi ise Koru Çeşme Mahallesi olarak adlandırılıyor. Özlediğimiz bir yaşam vaat eden projede bu iki mahalleyi ‘Bizim Sokak' ayırıyor.

Köprü'den 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar dev projelere komşu olan Evvel İstanbul, ayrıca Başakşehir'deki Şehir Meydanı ve Şehir Parkı'na yakın bulunuyor. 

Evvel İstanbul