Evvel İstanbul ticari üniteler, Adım İstanbul ticari üniteler

Evvel İstabul-Adım İstanbul’un dükkanları satılıyor

Konut Projeleri Emine Pile 26.04.2016
Emlak Konut GYO, Evvel İstanbul-Adım İstanbul projesindeki toplam 130 adet ticari ünite için ihaleye düzenleneceğini duyurdu.
İstanbul Başakşehir Kayabaşı 3. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi kapsamındaki  "Evvel İstanbul - Adım İstanbul" projesindeki 130 adet ticari satılıyor. KDV dahil 278 milyon 960 bin tahmini bedel üzerinden satışa sunulacak olan ticari ünitelerin ihalesi 14 Mayıs 2016 günü saat 11.00'de açık artırma yöntemi ile gerçekleştirilecek. 

810 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

İntaya-EYG-İntes İş Ortaklığı imzası taşıyan Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projeleri komşu konumda bulunuyor. İstanbul'un yeni merkezinin kardeş projeleri olan Adım İstanbul'da 120 adet, Evvel İstanbul'da 10 adet olmak üzere toplam 130 cadde mağaza ve dükkanları bulunuyor. Ticari ünitelerin fiyatları ise 810 bin TL ile 9 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Adım İstanbul projesi, Emlak Konut GYO hasılat paylaşımı Kayabaşı 3.etap dahilinde hayata geçirilen Evvel İstanbul'un yanıbaşında yer alıyor. Her iki proje de Şehir Meydanı ve Şehir Parkı'na komşu hem de Sağlık Kent'e çok yakın mesafede yükseliyor.

Detaylar için tıklayınız!

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Evvel İstanbul ticari üniteler Adım İstanbul ticari üniteler intaya-eyg-inteş ortaklığı