Ev're Gedizler / Gedizler Yapı

Gedizler Yapı firmasının Ev're Gedizler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ev're Gedizler

Ev're Gedizler'in yüzde 70'i satıldı!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 02.06.2015
Gedizler Group imzasıyla Sancaktepe'de yükselen Ev're Gedizler projesinin yüzde 70'i satılmış durumda...
ESD - Gedizler Group'un İstanbul'daki ilk markalı konut projesi Ev're Gedizler doğayla iç içe yapısı ve özel mimarisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı proje 4 bloktan meydana geliyor.

Ev're Gedizler fiyat ve ödeme planı

55 bin metrekare arsa üzerine kurulan 443 konutluk Ev're Gedizler projesinde yer alan dairelerin fiyatları 167 bin lira ile 880 bin lira arasında değişiyor.

Satışa çıktığı ilk günden beri yoğun ilgiyle karşılaşan projeden daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 50 peşinatla  48 ay vade farksız taksit yapılıyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

Zengin sosyal donatılara sahip...

Beklentilerin fazlasıyla karşılanacağı, güvenli bir 'evre'ye geçmek isteyenlerin projesi Ev're Gedizler'in yüzde 90'ı yeşil alana ayrılmış olup, sosyal kullanım alanları arasında; çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, futbol sahası, yürüyüş parkuru, sauna ve fitness center yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Ev're Gedizler