Evora Denizli / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Evora Denizli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evora Denizli

Evora Denizli'nin rezidans bloğu satışta

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.08.2016
Denizli - Merkezefendi'de hayata geçirilen Evora Denizli projesinin rezidans bloğu Evora Rezidans'ta satışlar başladı.
Teknik Yapı'nın Emlak Konut güvencesiyle Denizli'de hayata geçirdiği Evora Denizli'nin merakla beklenen rezidans bloğu satışa çıktı. Hem Emlak Konut GYO'nun hem Teknik Yapı'nın Denizli'deki ilk ve tek projesi Evora Denizli, 1500 daireden meydana geliyor. 

'Kullanmadığınız lüks, lüks değildir' felsefesiyle yükselen Evora Rezidans'ta müşterilerinizle 4 değişik büyüklükteki toplantı odalarından birinde görüşebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın bir asansör mesafesinde olduğu Evora Rezidans'ta resepsiyon hizmeti, house keeping hizmeti, toplantı odaları, prtinter odası ve bir çok sosyal avantaj mevcut. 

evora denizli

5 bin kişi yaşayacak

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan proje, rezidans ve ev-ofis konseptiyle dikkat çekiyor. Evora Denizli, 115 bin 291 metrekare arsa üzerinde konumlandırılıyor. Sitede 5 bin kişinin yaşaması bekleniyor. 

Evora Denizli'de yürüyüş parkurları, süs havuzları, biyolojik gölet, tabiat parkı, açık ve kapalı otopark, açık-kapalı yüzme havuzu, yazlık sinema, 7/24 güvenlik, spor kulübü, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve daha pek çok sosyal birim mevcut. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Evora+Denizli'>Evora Denizli</a>

Evora Denizli'de geri dönüşüm!

2 eğitim, 2 ticaret ve 6 konut olmak üzere 10 ayrı parselden meydana gelen Evora Denizli'de yağmur suyunun geri kullanımı sağlanacak. Ayrıca projede geri dönüşümlü malzemeler de kullanılıyor. 

Evora Denizli projesinde de 31 Ağustos'a kadar Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyası geçerli. Kampanyaya göre yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar iste TÜFE artışı uygulaması, ister 0,70 faiz oranı uygulaması imkanı sunuluyor. 

Evora Denizli