Eviş Dumanlı Kent / Eviş İnşaat

Eviş İnşaat firmasının Eviş Dumanlı Kent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Eviş Dumanlı Kent

Eviş Dumanlı Kent’te her bloğa öze sosyal donatı!

Konut Projeleri Eda Yalçın 14.07.2017
Eviş İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumanlı Kent projesi sosyal olanakları ile dikkat çekiyor.
Çanakkale'de 11 bin 100 metrekare arsa üzerine kurulan Eviş Dumanlı Kent projesi 6 bloktan meydana geliyor. Her blokta farklı daire tipleri bulunan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere daire alternatifleri sunuluyor. Toplam 237 konuttan oluşan Eviş Dumanlı Kent'te daire büyüklükleri 55 ile 206 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.  

5 bin 750 metrekaresini peyzaj alanına ayıran Eviş Dumanlı Kent projesi, her bloğa özel sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor. 3 etaptan olarak hayata geçirilen projenin ilk etabı yıl sonunda teslim edilmeye hazırlanıyor.

 Eviş Dumanlı Kent fiyat listesi

Daire Tipi Fiyat Aralığı 
1+1 180 bin TL'den başlayan fiyatlarla
2+1 265 bin TL'den başlayan fiyatlarla
3+1 430 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Proje açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi gibi birçok ihtiyacınıza cevap verebilecek kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Ulaşım olanaklarının rahat olduğu projede, şehir merkezine 5 dakika, devlet hastanesine 5 dakika, otobüs terminaline ve havaalanına 7 dakika içerisinde ulaşmak mümkün. 

Proje tamamlandığında yatırımcısına en az 850 TL'den kira getirisi bekleniyor.

 

eviş dumanlı kent eviş dumanlı kent teslim çanakkale