Evinpark Ada & Tepe Rezidans / Sefa İnşaat - Koyuncu İnşaat

Sefa İnşaat - Koyuncu İnşaat firmasının Evinpark Ada & Tepe Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evinpark Ada&Tepe

Evinpark Ada&Tepe’de daireler 640 bin TL'den başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 05.08.2017
Sefa İnşaat-Koyuncu İnşaat ortaklığında inşa edilen Evinpark Ada&Tepe'de metrekare birim fiyatları 7 bin-7 bin 500 lira seviyelerinden başlıyor.
İstanbul'un en gözde ilçelerinden Maltepe'de hayata geçirilen Evinpark Ada&Tepe projesi hayal ettiğiniz site hayatı ile tanıştırıyor. Maltepe'nin Altayçeşme semtinde yükselen proje 19 dönüm arsa üzerinde 10 katlı 10 blokta meydana geliyor. 

1+0 ve 1+1 daire tiplerine yer verilmeyen proje aileye yönelik, oturum ve yatırım amaçlı bir konseptte tasarlanıyor. Toplam 432 konut ve cadde çıkışlı 37 adet ticari birimden oluşan Evinpark Ada&Tepe projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi ile ihtiyaçlara cevap veriyor. Mahalle konseptinde, aile yaşantısına uygun bir yaşam sunan proje az katlı oluşu ile de dikkat çekiyor. 

19 dönümden oluşan Evinpark Ada&Tepe'nin 9,5-10 dönümü ise yeşil ve maviden oluşan peyzaj alanlarına ayrılıyor. Metrekare birim fiyatları 7 bin-7500 lira seviyelerinden başlayan projede 2+1 daire fiyatlar 640 bin liradan, 3+1 daire fiyatları 850 bin liradan, 4+1 daire fiyatları 1 milyon 276 bin liradan başlangıç gösteriyor. 
Nakit alımlarda çok cazip ödeme planları ve indirimlerin uygulandığı Evinpark Ada&Tepe'de 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca projede firma bünyesinde 0 faiz yapılabiliyor.  

Evinpark Ada&Tepe daire fiyatları Evin Park Ada Tepe