Ritim İstanbul / Mazaya Holding

Mazaya Holding firmasının Ritim İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dumankaya

Evinizin 23. katında mini golf sahası sizi bekliyor

Konut Projeleri Emine Pile 04.01.2015
Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Hi-Fit projesi evinizde olduğunuz sürece size zinde bir hayat sunacak.
Esenyurt'ta farklı konseptiyle dikkat çeken Hi-Fit, 20 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 610 konuttan meydana gelen, 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunan proje, rezidans konseptindeki ev rahatlığını sportif aktivitelerle birleştiriyor. 

İstanbul Avrupa Yakası'nda büyük bir gelişme gösteren bölgelerinden Bahçeşehir Esenyurt'ta konumlanan Hi-Fit, 3. havalimanına yakınlığı ile de çok yüksek bir yatırım değeri sunuyor. 

Açık havada keyifli bir rekabet… 

Dumankaya, Türkiye'deki ilk ve tek yaşam konsepti Home Fit ileyoğun tempo içinde spor yapmaya vakit ayırmanın zorluklarını ortadan kaldırıyor. Adeta spor aktivitesi mobil hale gelerek yaşamınızın merkezine yerleşiyor. 

Farklı bir ayrıcalıkla tanışın!

Golf'e gitmek zor geliyorsa golf sizin ayağınıza gelsin. 

İşten zaman ayırıp gidemeyenler için 18. ve 23. katta mini golf sahası sunan Dumankaya Hi-Fit, açık alanlar ile sağlıklı yaşamın kapılarını açıyor. Zinde hissetmenizi ve günlük hayattan uzaklaşmanızı sağlayacak açık hava terasları sizi bekliyor. 

Dumankaya hi-Fit İletişim Bilgileri;

Web     : http://www.dumankayahifit.com/
Telefon: 444 7 222

Hi-Fit Dumankaya İnşaat Esenyurt konut projeleri Esenyurt'ta daire fiyatları