Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü genel

Evin tamamı ancak Yaşam Beylikdüzü’nde bulunur!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 04.05.2015
Yüzde 100 ev konsepti ile tanınan Makyol Yaşam Beylikdüzü, bir evin sunacağı tüm beklentileri fazlası ile karşılıyor.
Makyol İnşaat'ın yarım yüzyılı geçen deneyimi ile hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü, bir evin sunabileceği her türlü konforu, güveni, rahatlığı ve huzuru tek projede sunuyor. Ev sahiplerine sosyal kullanım alanlarıyla da stresten uzak rahat bir yaşamın kapılarını aralayan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşuyor. Projede; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor.

Alışveriş ve eğlence merkezi: “Meydan Beylikdüzü”

Makyol Yaşam Beylikdüzü; sosyal imkanları sayesinde de bulunduğu bölgeye değer katıyor. Yurtdışında birçok büyük metropoldeki  “Meydan” konseptine uygun olarak geliştirilen proje kapsamında modern bir alışveriş ve eğlence meydanı yer alıyor. 

Ailelerin birlikte vakit geçirebilecekleri, sosyal bir yaşamın kapılarını aralayan meydanda; şık restoran ve cafeler, açık havada rahatça gezip dolaşabilecekleri, aynı zamanda alışveriş yapabilecekleri mağazalar, çocuk oyun ve dinlenme alanları bulunuyor. 

Makyol, yatırımcısına yüzde yüz güven veriyor!

Makyol Yaşam Beylikdüzü Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci yaptığı açıklamada  projeyi titizlikle geliştirdiklerinin altını çizerek, “Makyol İnşaat'a ait Beylikdüzü'nün merkezinde bulunan arsamızda  proje geliştirme sürecine yaklaşık bir buçuk yıl önce başladık. Kendi arsamız üzerinde geliştirdiğimiz projenin odağına; Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde yaşayacak konut sahiplerinin kusursuz bir projeden beklentilerini koyduk. Bu doğrultuda yatırımcıların kusursuz bir evde aradıkları özellikleri dört ana başlıkta topladık. Bunları; konum ve ulaşım imkanları, proje tasarımı, yatırımcı firmanın finansal gücü, güvenilirliği ve projenin sunduğu yatırım fırsatı olarak belirledik.

Oturum ve yatırım amaçlı değerlendirilebilecek Makyol Yaşam Beylikdüzü projemizin, tamamlandığında yatırımcılarına yaklaşık yüzde 35 oranında getiri sağlamasını bekliyoruz” diye konuştu.

Beylikdüzü'nün en değerli lokasyonunda yer aldıklarını söyleyen Deveci, “Eksiksiz ve kusursuz bir proje bütünlüğüyle hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü yatırımcısına tüm beklentilerini karşılayacak  % 100 ev konsepti sunuyor” diyerek sözlerini nıoktaladı.

Teslimler Haziran 2016'da!

1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan 464 daire ve 84 mağazanın yer aldığı Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde yaşam Eylül 2016'da başlayacak.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Ferda Deveci Makyol Yaşam Beylikdüzü