Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evim Yüksekdağ projesinin blokları

Evim Yüksekdağ’dan yatırımcısına yüksek kazanç!

Konut Projeleri Emine Pile 06.02.2016
Yüksekdağ Gayrimenkul tarafından İstanbul’un yıldızı parlayan ilçesi Esenyurt’ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ’da 363 konut bulunuyor.
"Hayatın içinde bir aile projesi" sloganıyla ailelerin ihtiyaçlarına yönelik konutlar inşa eden Yüksekdağ Gayrimenkul, Evim Yüksekdağ projesine imza atıyor. Geniş ve ferah daireleriyle dikkat çeken proje, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. 1+1 dairelere yer verilmeyen Evim Yüksekdağ projesi 11 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 

Lansman öncesinde büyük ilgi gören ve satışları hızla devam eden proje, konutların yanı sıra 2 bin metrekare alana sahip 9 adet ticari üniteye de sahip bulunuyor. 20 katlı 3 bloktan oluşan Evim Yüksekdağ'da daire büyüklükleri ise 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

EN AZ YÜZDE 50 KAZANÇ

2007 yılında faaliyete başlayarak, inşaat ve danışmanlık sektörlerinde hizmet vermekte olan Yüksekdağ Gayrimenkul, yeni projesi Evim Yüksekdağ ile yabancıların da gözdesi konumunda… 13-14 ay sonra en az yüzde 50 prim yapması beklenen proje, firmanın kendi arazisi üzerinde yükseliyor. 

Projenin lansmana çıktığı 21 Ocak günü önemli bilgiler veren Yüksekdağ Gayrimenkul Genel Müdürü Celal Yüksekdağ, “Firma olarak arazi stoklarımız var. Topkapı'da anlaştığımız bir arsa var. Ayrıca kentsel dönüşüm kapsamında Üsküdar Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde Yeşil GYO ile yüzde 50-50 ortak bir proje yapacağız. Alibeyköy'de de yeni bir yatırım için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" açıklamasında bulunmuştu. 

 

Evim Yüksekdağ Yüksekdağ Gayrimenkul Yeşil GYO