Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evim Yüksekdağ

Evim Yüksekdağ’dan 50 ay 0 faiz fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 18.03.2016
Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi 363 konuttan oluşuyor.
İstanbul'da yatırımcılar için en cazip bölgeler arasında yer alan Esenyurt bölgesi hızla yeni projelerle değerine değer katıyor. Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi de bölgenin en yeni projeleri arasında bulunuyor. 11 bin metrekare arazi üzerinde yükselen proje 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. 2 adet 20 katlı ve 1 adet 21 katlı olmak üzere toplam 3 bloktan oluşan Evim Yüksekdağ projesinde daire büyüklükleri ise 90 metrekare ile 148 metrekare arsında değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda 2 bin metrekarelik bir alanda toplam 9 ticari ünite bulunuyor. 

Sosyal donatı alanları ile ev sahiplerine ayrıcalıklar sunacak olan Evim Yüksekdağ'da fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelya bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ankastre ürünler yer alıyor. 

"Hayatın içinde bir aile projesi" sloganıyla yola çıkan Esenyurt'un ferah projesinde 1+1 daire ise bulunmuyor. Geniş daireler ile bölgenin ihtiyaçlarına cevap veren Evim Yüksekdağ, kolay ödeme seçenekleri ile de dikkat çekiyor. 50 ay 0 faiz fırsatı sunan projede daire fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Evim Yüksekdağ Esenyurt bölgesi Yüksekdağ Gayrimenkul Cazip Fırsatlar