Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evim Yüksekdağ

Evim Yüksekdağ'da teslimler 2018'de başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 26.03.2016
Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi 363 konuttan oluşuyor.
"Hayatın içinde bir aile projesi” konsepti ile Esenyurt'ta yükselen Evim Yüksekdağ projesi 3 bloktan oluşuyor. 1+1 daire planının yer almadığı, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşan proje 11 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. Ana cadde üzerinde yer alan proje çok kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyor. 2+1 dairelerin 90-123 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Evim Yüksekdağ'da 3+1 daireler ise 142-148 metrekare arasında bulunuyor.

E-5 ve metrobüse 5 dakika uzaklıkta yer alan Esenyurt'un yıldız projesi, toplu taşıma, eğitim kurumları ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla benzersiz bir konumda inşa ediliyor. 

TESLİM TARİHİ AĞUSTOS 2018 

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin kendi arsası üzerinde bulunan projede ev sahiplerinin temel ihtiyaçlarına cevap verecek 2 bin metrekarelik ticari üniteler de yer alıyor. 7 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda olan Evim Yüksekdağ'da teslimler ise Ağustos 2018'de başlıyor. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Evim Yüksekdağ Yüksekdağ Gayrimenkul Esenyurt