Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evim Yüksekdağ projesinin blokları

Evim Yüksekdağ’da her şey evinizin altında!

Konut Projeleri Emine Pile 31.01.2016
Yüksekdağ Gayrimenkul tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Evim Yüksekdağ, 363 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor.
İstanbul'un en hızlı yükseliş gösteren ve her geçen gün daha da değerlenen bölgelerinden Esenyurt, ‘Hayatın içinde bir aile projesi'ne kavuşuyor. Esenyurt'ta kalan son değerli parsellerden birinde yükselen Evim Yüksekdağ 11 bin metrekarelik bir alanda hayata geçiriliyor. 

HER ŞEY EVİNİZİN ALTINDA 

Toplam 363 daireden meydana gelen proje ayrıca daire sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek 9 ticari ünite ile hizmet veriyor. 2 bin metrekarelik alana yayılmış olan ticari üniteyle her şeyin elinizin altında olacağı Evim Yüksekdağ'da 2+1 ve 3+1 daire tipi bulunuyor. 2 adet 20 katlı ve 1 adet 21 katlı olmak üzere toplam 3 bloktan oluşan projenin 7 bin metrekaresi ise yeşil alanlara ayrılıyor. 

Teslimde en az yüzde 50 prim yapacak olan projede aidatların metrekare birim fiyatının 1,5 ila 2 TL olması bekleniyor. 2+1 daireler250 bin liradan başlangıç gösterirken 3+1 dairelerin fiyatı ise 365 bin liradan satışa sunuluyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

 

 

Evim Yüksekdağ