Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
evim yüksekdağ sosyal alanları

Evim Yüksekdağ’da 250 bin liraya 2+1!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 27.02.2016
Esenyurt'un son gözdesi Evim Yüksekdağ'da 50 ay sıfır faiz seçeneğiyle konut sahibi olmak mümkün.
Yüksekdağ Gayrimenkul'ün İstanbul Esenyurt'ta inşa etmekte olduğu Evim Yüksekdağ projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Konumu, mimarisi ve yüksek kalitedeki malzemeleriyle öne çıkan projede ev almak isteyenlere önemli fırsatlar sunuluyor.

Yüzde 35 peşinatla ev sahibi olunabilen Evim Yüksekdağ'da 50 ay sıfır faiz fırsatı da bulunmakta. 11 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen projede ev fiyatları 250 bin liradan başlıyor.

2018 yılının Haziran ayında teslimleri başlayacak olan proje, firmanın kendi arsası üzerinde yükseliyor. Aidatların metrekare başına 1,5 ile 2 lira arasında olacağı önemli yatırımın bir diğer avantajı ise kazanç vaadi. Evim Yüksedağ'ın teslim tarihine kadar yüzde 50 prim yapması bekleniyor.

64 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olan ve 7 bin metrekarelik yeşil alanıyla sosyal hayatın kapılarını sonuna kadar aralayan Evim Yüksekdağ'da toplam 363 konut yer almakta. Ayrıca proje kapsamında yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness center, çocuk oyun alanları ve otopark gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

YORUM

Gayrimenkul firmalarının son dönemde gözdesi haline gelen Esenyurt bölgesi, ev almak isteyenler için doğru bir tercih olarak gözüküyor. Yeni ulaşım yatırımlarıyla değerine değer katan bölgede rakamların önümüzdeki dönemde yükselmesi bekleniyor. Bölgenin son değerlisi diye nitelendirebileceğimiz Evim Yüksekdağ projesi ise uygun fiyatlardan satışa çıktı. Esenyurt aksından ev almak isteyenler için bu proje doğru bir tercih. E5 Karayolu'na yakınlığıyla da dikkat çeken projede satışlar sürüyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

evim yüksekdağ esenyurt evim yüksekdağ