Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evim Yüksekdağ projesinin blokları

Evim Yüksekdağ yüksek prim getirecek

Konut Projeleri Emine Pile 21.01.2016
Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ bugün basına tanıtıldı.
İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Esenyur'ta inşa edilen ‘Evim Yüksekdağ'ın merakla beklenen detayları açıklandı. Bir aile projesi olarak hayata geçirilen ve 2+1, 3+1 daire tipinde meydana gelen projede toplam 363 daire yer alıyor.

11 bin metrekarelik arsa üzerinde 3 blok olarak yükselen proje 20 katlı 2 adet, 21 katlı 1 adet bloktan oluşuyor. Evim Yüksekdağ Gayrimenkul'ün kendi arsasında inşa edeceği projede ayrıca 2 bin metrekarelik ticari üniteler bulunuyor.

Esenyurt'ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ'ın blokları ve ticari alanları

E-5 ve metrobüse 5 dakika uzaklıkta yer Evim Yüksekdağ, toplu taşıma, eğitim kurumları ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Geniş ve ferah daireleriyle ev alacakların tüm ihtiyaçlarını bir arada sunan projenin detayları Emlaktasondakika.com'un canlı yayınında aktarıldı.

YÜZDE 50 PRİM GETİRECEK 

Yüksekdağ Gayrimenkul'ün Genel Müdürü Celal Yüksekdağ, “Yüksekdağ Gayrimenkul olarak Evim Yüksekdağ projesi ilk projemiz. 10 yıllık tecrübemizi yansıttığımız bir proje oldu. Hiçbir ölü alana yer vermeden, müşteriye maksimum fayda sağlamayı amaç edindik. Proje, Esenyurt'ta son kalan birkaç güzel parselden birinde hayata geçiriliyor.” açıklamasında bulundu. Aile projesi olarak tasarlanan projeye olumlu dönüşler aldıklarını belirten Celal Yüksekdağ, müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini ifade etti ve projeden ev alanların yüzde 50 prim elde edeklerini aktardı. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

 

Evim Yüksekdağ