Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evim Yüksekdağ projesinin blokları

Evim Yüksekdağ hızla yükseliyor!

Konut Projeleri Emine Pile 18.02.2016
İstanbul’un yüksek prim getiren bölgelerinden Esenyurt’ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi hızla ilerliyor.
Markalı konut projeleri ile değerine değer katan Esenyurt bölgesi yeni projelerle yatırımcıların gözdesi haline geliyor. Bölgenin en yeni projeleri arasında yer alan Evim Yüksekdağ ise yükselişini sürdürüyor. 

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde hayata geçirilen Evim Yüksekdağ, toplam 363 konuttan oluşuyor. 11 bin metrekarelik arsa alanına sahip bulunan proje 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Ayrıca daire sahiplerine ve bölgenin tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak 9 ticari üniteden meydana geliyor.

İç mimarisini Gönye Tasarım'a emanet eden Evim Yüksekdağ, bölgedeki en kaliteli mimarilerden birine sahip olacak. Dış mimarisi ile bölgenin yıldızı olacak olan Evim Yüksekdağ, iç mimarisi ile de yaşam alanınızı doğal alanınıza dönüştürecek. 

YÜZDE 50'NİN ÜZERİNDE PRİM GETİRECEK 

Firmanın kendisine ait olan ve Esenyurt'un en değerli arsalarından birinde inşa edilen proje ‘aile projesi' olarak dikkat çekiyor. 1+1 dairelere yer verilmeyen 363 konutluk Evim Yüksekdağ 3 bloktan meydana geliyor. 21 Ocak günü basına tanıtılan ve büyük ilgi ile karşılaşan projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Lansman fiyatlarının devam ettiği Evim Yüksekdağ'da 2+1 daire fiyatları 250 bin liradan başlangıç gösterirken 3+1 dairelerin fiyatları ise 365 bin liradan başlıyor. Fiyatların ise kısa bir süre sonra artış göstermesi bekleniyor. Yatırımcısına daha şimdiden yüksek prim getiren projenin tamamlandığında ise yüzde 50'nin üzerinde kazanç sağlayacağı öngörülüyor. Kısaca erken alan proje bittiğinde daha karlı çıkıyor. 

Ailelerin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap veren Evim Yüksekdağ'ın sosyal imkanları içerisinde; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelya bulunuyor. 

Örnek dairesinin önümüzdeki günlerde açılacağı Evim Yüksekdağ'da teslimlerin ise Haziran 2018'de başlaması planlanıyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

 

Evim Yüksekdağ