Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
evim yüksekdağ

Evim Yüksekdağ Esenyurt'ta en küçük ev 2+1!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 15.01.2016
Toplamda 363 dairenin yer aldığı projede konutların tamamı 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.
Yüksekdağ Gayrimenkul'ün İstanbul Esenyurt bölgesinde inşa etmekte olduğu Evim Yüksekdağ projesinde ön talep süreci devam ediyor. 11 bin metrekare arsa üzerinde yükselmekte olan projede 2+1 ile 3+1 kontlar bulunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=evim+y%c3%bcksekda%c4%9f'>evim yüksekdağ</a> süs havuzu ve yeşil alanlar

Evim Yüksekdağ projesinde geniş yeşil alanlar bulunmakta...

2018 yılının Ağustos ayında tamamlanacak olan Evim Yüksekdağ'da konutlarla birlikte 2 bin metrekarelik ticari alan bulunuyor. 1+1 konutlara yer verilmeyen projede ev almak isteyenler yüzde 35 peşinat ödüyor. 12 ve 24'üncü aylarda yapılacak yüzde 10'luk iki ara ödeme sonrasında yüzde 45'lik bölüm 50 ayda sıfır faizle kapatılıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=evim+y%c3%bcksekda%c4%9f'>evim yüksekdağ</a> projesindeki dükkanlar

Projede tüm ihtiyaçlara cevap verecek 2 bin metrekarelik ticari alan var...

İkisi 20 katlı, teki 21 katlı olmak üzere 3 bloktan oluşan Evim Yüksekdağ Konutları'nda konutlar 90 ile 148 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 363 dairenin yer alacağı Esenyurt Evim Yüksekdağ'da toplam inşaat büyüklüğü 64 bin metrekare olarak belirlendi. Bölgenin önemli yatırımları arasına girecek olan proje kapsamında çocuk oyun alanları, fitness center, yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, süs havuzu, otopark gibi birçok seçenek bir arada sunulmakta.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

evim yüksekdağ evim yüksekdağ projesi