Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
esenyurttaki evim yüksekdağ projesinin site içi görünümü

Evim Yüksekdağ Esenyurt'ta 245 bin liraya 2+1!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 18.01.2016
Ödeme seçenekleri kapsamında 50 ay sıfır faiz fırsatının sunulduğu Evim Yüksekdağ projesinde peşin ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor.
Yüksekdağ Gayrimenkul'ün İstanbul Esenyurt'ta inşa etmekte olduğu Evim Yüksekdağ projesinde satışlar sürüyor. İçerisinde 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projede ev fiyatları 245 bin liradan başlangıç gösteriyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=evim+y%c3%bcksekda%c4%9f'>evim yüksekdağ</a> çocuk parkı

Proje genin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor...

Peşin ödemelere özel olarak yüzde 6,5 ile yüzde 10 arasında değişen indirimlerin uygulandığı Evim Yüsekdağ projesinde 50 ay sıfır faiz seçeneğiyle ev almak isteyenlerin önü açılıyor. 90 metrekarelik 2+1'lerin 245 bin liradan, 148 metrekarelik 3+1'lerin ise 355 bin liradan başladığı proje 11 bin metrekare alanda yükseliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=evim+y%c3%bcksekda%c4%9f'>evim yüksekdağ</a> süs havuzu

Evim Yüksekdağ'da 7 bin metrekarelik yeşil alan bulunmakta...

7 bin metrekarelik yeşil alanıyla öne çıkan projede toplam ev sayısı 363 olarak belirlendi. 64 bin metrekarelik büyüklüğüyle dikkat çeken Esenyurt Evim Yüksekdağ Evleri'nde bahçe teras anlarıyla birlikte yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, süs havuzu, kamelya, otopark gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

evim yüksekdağ evim yüksekdağ evleri evim yüksekdağ fiyatları