Evim Kadıköy / Anka Yapı

Anka Yapı firmasının Evim Kadıköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evim Kadıköy blokları

Evim Kadıköy'ün tapuları çıkıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.01.2015
İnşaat çalışmaları hızla devam eden Evim Kadıköy'ün tapuları önümüzdeki ay çıkacak.
Şubat ayında tapu teslimlerine başlayacak olan Evim Kadıköy, Anka Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Fikirtepe'nin ruhsatlı kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Evim Kadıköy'de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 

İlk teslimler 17 ay sonra

Evim Kadıköy projesi ile toplamda 386 metrekarelik alanda dönüşüm gerçekleştiriliyor. 2,500 dairenin yer alacağı projede ilk teslimler 17 - 18 ay sonra yapılacak. 

İnşaat çalışmalarının başladığı ve katların çıkıldığı Evim Kadıköy'ün farklı mimari tasarımı AE Mimarlık imzasını taşıyor.  

Fiyatlar değişti

Evim Kadıköy projesinde 1+0 konutların fiyatları 367 bin 900 TL ile 377 bin TL, 1+1 konutların fiyatları ise 412 bin TL ile 660 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 24 saat güvenlik ile korunacak olan site içerisinde; çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, sinema odası, kütüphane, zen bahçeleri, sauna, fitness center ve daireye özel malzeme deposu mevcut.

Evim Kadıköy İletişim Bilgileri;

Web: http://www.evimkadikoy.com/
Telefon: 444 38 11

Evim Kadıköy anka group fikirtepe satılık daire kadıköy konut projesi