Evim Kadıköy kuleleri

Evim Kadıköy'de katlar yükselmeye başladı

Konut Projeleri 30.05.2014 15:46

1 Mart 2014’de temel çalışmalarına başlayan Fikirtepe’nin ilk projesi Evim Kadıköy'de katlar yükseliyor

Bilindiği gibi Şubat 2014'de ilk yapı ruhsatını alarak 1 Mart 2014'de temel çalışmalarına başlayan Fikirtepe'nin ilk projesi Anka Group'a ait Evim Kadıköy, temele ait tüm demir, beton, altyapı ve izolasyon işlerini tamamlamış olup bina kat betonları atılmaya başlaması ile birlikte Fikirtepe'nin ilk dönüşüm binası yükselmeye başlıyor.

evim kadıköy temeli

Konu ile ilgili açıklama yapan Anka Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şaadet Temel “En zor olan süreçler artık geride kaldı ve Kadıköy'de ilklerin firması olmaya devam ediyoruz” diyerek şu açıklamalarda bulundu.
“Önceki tarihlerde ilk anlaşmaları tamamlayan, ilk taşınmaları ve hafriyat ile yıkımı gerçekleştiren ilk temeli atan firma olarak, İlklere imza atmaya devam ediyoruz şimdi de ilk olarak bölgede dönüşüm alanında ilk bina katlarına başladık. Anka evim Kadıköy projesi olarak bundan sonraki hedefimiz de bölgede inşaatları ilk tamamlayan ve en iyi tamamlayan firma olmak istiyoruz. Şu anda projede ful kapasite ekibimiz çalışmaya başladığını ve önümüzdeki günlerde bu sayının artarak ilerleyeceğini ve hedeflerimize ulaşacağımızı belirtmek isterim” 

Evim Kadıköy İletişim Bilgileri;

Web: http://www.evimkadikoy.com/
Telefon: 444 38 11