Evalpark İstanbul / Eval İnşaat

Eval İnşaat firmasının Evalpark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evalpark İstanbul

Evalpark İstanbul projesinin temeli atıldı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 06.06.2016
1.100 konut ve 30 ticari üniteden meydana gelen Evalpark İstanbul projesinin temel atma töreni yapıldı.
Eval İnşaat'ın Esenkent projesi Evalpark İstanbul projesinin temeli atıldı. 1.100 konutluk bir proje olan Evalpark İstanbul'un arsa alanı 43 bin metrekare. 

evalpark istanbul

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Evalpark İstanbul, 217 milyon TL'lik yatırım değeriyle yükseliyor. Projede 30 adet ticari ünite hizmet verecek. Konut fiyatlarının 230 bin 400 TL'den başladığı Evalpark İstanbul, 9 tip konut seçeneğinden meydana geliyor. Konutların alanları 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. 

evalpark istanbul

Evalpark İstanbul'da teslimler 24 ay sonra gerçekleştirilecek. Mimari tasarımı Saryap Mimarlık imzasını taşıyan projenin 23 bin metrekaresi; yürüyüş ve bisiklet parkusu, çocuk oyun alanları, tenis kortları, sauna, Türk hamamı, fitness alanı, basketbol sahası ve yüzme havuzu gibi sosyal alanlara ayrıldı.

evalpark istanbul

Lokasyonuyla dikkat çeken Evalpark İstanbul, 3. Havaalanı, metro hattı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Çevreyolu ve ve bağlantı yollarının çevrelediği bir bölgede konumlandırılıyor. 

Evalpark İstanbul