Evalpark İstanbul / Eval İnşaat

Eval İnşaat firmasının Evalpark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
evalpark

Evalpark, benzersiz bir rezidans deneyimi yaşatacak

Konut Projeleri Emine Pile 11.07.2016
Eval İnşaat tarafından Esenkent’te hayata geçirilen Evalpark İstanbul projesi Bahçeşehir’e komşu olacak.
İstanbul Avrupa Yakası'nda Bahçeşehir'e komşu, A plus bir proje olarak geliştirilen Evalpark İstanbul, rezidans, daire ve ticari ünitelerden oluşuyor. Ev alacaklara kolay ulaşım imkanı sunacak olan proje TEM Otoyolu'nun yanı başında yükseliyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunan Evalpark, rezidans konsepti için olabilecek en ideal büyüklük ve fonksiyonel tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Esenyurt Esenkent'te konumlandırılan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan proje, 43 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 9 tip konut seçeneği bulunan Evalpark İstanbul, 1.100 konut ve 30 ticari üniteden oluşuyor. Ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan proje ulaşım akslarının çevrelendiği bir bölgede yer alıyor. 


Yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, tenis kortları, çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi zengin sosyal donatılara sahip olan projenin 23 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılıyor. 

Evalpark İstanbul eval park