Evalpark İstanbul / Eval İnşaat

Eval İnşaat firmasının Evalpark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evalpark Bahçeşehir

Evalpark Bahçeşehir için ön talep toplanıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.07.2015
Eval İnşaat, Büyükçekmece ve Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği konut projeleri ardından şimdi de Bahçeşehir'de yeni bir projeye başlıyor.
Daha önce Frezya Konakları, Yüksel Konakları ve Palmiye Konakları gibi seçkin projelere imza atan Eval İnşaat'ın yeni projesi: Evalpark!

Evalpark, Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. 870 dairelik bir proje olan Evalpark Bahçeşehir'de 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 

eval park bahçeşehir blokları

Ön talep toplama aşamasında olan konut projesinin fiyat ve konut metrekare bilgilerinin 1 ay içinde kesinleşmesi bekleniyor. Arsa alanı 41 bin 417 metrekare olan Evalpark Bahçeşehir'in teslim tarihi 2018 Temmuz olarak belirlendi. 

Evalpark Bahçeşehir nerede?

Evalpark Bahçeşehir, 6 blok halinde yükseliyor. Yüzde 65'i yeşile ayrılan site, Bahçeşehir'de TEM Otoyolu'nun hemen yanında, bağlantı yollarıyla 3. Havalimanı ve 3. Köprüye de kolayca ulaşılabilen bir konumda bulunuyor.

Evalpark Bahçeşehir içerisinde; bir adet özel okul ve cami yanı sıra spor alanları, sauna, Türk hamamı, yüzme havuzları, eğlence mekanları, çocuk oyun alanları ve fitness salonu sıralanıyor.

Evalpark Bahçeşehir