Eston Şehir Mahallem

Eston Şehir Mahallem'de yüzde 1 peşinat avantajı!

Konut Projeleri 17.12.2016 13:32

Bahçeşehir'de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem projesinden yüzde 1 peşinatla konut sahibi olabilirsiniz.

Yaşamın en doğal hali: Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir. 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na olan yakınlığı ve kolay ulaşılabilir konumu ile Eston Şehir Mahallem'de ayrıcalıklar sürüyor. Fark oluşturan az katlı mimarisi, yeşil yaşam alanları ve eksiksiz sosyal tesisleri ile Eston Şehir Mahallem, sahiplerini bekliyor. 

Eston Şehir Mahallem'de 60 ay vade imkanı

Banka kredisiyle 48 aya kadar yüzde 0 faiz ve sadece yüzde 1 peşinat imkanı sunan Eston Şehir Mahallem'de şirket ödeme planıyla vade farksız 60 ay vade avantajı mevcut. 

Eston Şehir Mahallem projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden meydana geliyor. 2017 Temmuz'da teslimlerin başlayacağı projede, 315 konut bulunuyor. 47 bin 500 metrekarelik açık alanıyla çocukların huzurla oynayabileceği bir ortam oluşturan Eston Şehir Mahallem, az katlı, değerli bir proje. 

eston şehir mahallem

Eston Şehir Mahallem içerisinde neler var?

Farklı büyüklükteki ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan bahçeli, teraslı veya balkonlu dairelerin her biri size doğayla bir arada olma olanağı sunuyor. Polatyol imzasıyla inşa edilen Eston Şehir Mahallem'de macera oyun alanları, mini futol sahası, açık çocuk havuzu, okuma odası, çocuk oyun parkları, basketbol sahası, sinema ve playstation odası, oyun ve performans atölyesi, bisiklet yolu, tenis kortu, genç aktivite odası, spor odası, TV alanı, buluşma salonu, sauna ve buhar odaları, fitness salonu, kafe, açık yüzme havuzu mevcut.

Swanke Hayden Connel Mimarlık imzasıyla tasarlanan Eston Şehir Mahallem, Bahçeşehir'de eski mahallelerdeki gibi az katlı evlerden oluşuyor. Çocuklar için mutluluğun evden mahalleye taştığı projede, çocuğunuza çocukluğunuzu armağan edebilirsiniz. 26 dönüm yeşil alanı bulunan Eston Şehir Mahallem, Tepe Evler, Sıra Evler, Yamaç Evler, Vadi Evler ve Villalar şeklinde ayrılıyor.