Aris Grand Tower / Nihal İnşaat, Gürdoğan İnşaat - Kaymakçı İnşaat - Zerka İnşaat

Nihal İnşaat, Gürdoğan İnşaat - Kaymakçı İnşaat - Zerka İnşaat firmasının Aris Grand Tower projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Aris Grand Tower

Esenyurt’un yeni gözdesi; Aris Grand Tower

Konut Projeleri Emine Pile 23.02.2016
İstanbul’un en prim yapan ve yatırımcısına yüksek kazanç getiren bölgelerinden Esenyurt’ta yeni bir proje yükseliyor.
Aris Yapı, Esenyurt'ta 310 konut ve 18 ticari üniteden oluşan bir projeye imza atıyor. Metrobüs ve E-5'e 1100 metre mesafede yükselen Aris Grand Tower 42 katlı tek kuleden oluşuyor. 6 bin 500 metrekarelik arsa alanına sahip olan projede daire fiyatları ise 229 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

Yaşam standartlarını yükselten Aris Grand Tower, sosyal donatıları ile de beğeni topluyor. Projede havuz keyfinden kreşe, fitness dünyasından restoran ve cafelere, benzersiz alışveriş deneyiminden Türk hamamına kadar, yaşamınıza kusursuzluk katacak bir çok detay bir arada sunuluyor.

0 FAİZLİ 36 AY VADE FIRSATI

Eşsiz konumu ile dikkat çeken projede cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sunuluyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullanılabilen projede ayrıca; yüzde 25 peşinat ile proje bünyesinde de sıfır faizle 36 aya kadar vadelendirme fırsatı sağlanıyor. Teslimler ise 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor.

Aris Grand Tower Esenyurt