Evim Yüksekdağ / Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının Evim Yüksekdağ projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
evim yüksekdağ esenyurt

Esenyurt’un en yenisi Evim Yüksekdağ!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.01.2016
Evim Yüksekdağ, 245 bin liradan başlayan fiyatlarla görücüye çıktı. 200 milyon liralık yatırım büyüklüğüne sahip proje yüzde 50 prim yapacak.
Yüksekdağ Gayrimenkul, İstanbul Esenyurt'taki yeni projesi Evim Yüksekdağ'ı görücüye çıkarttı. Lansman öncesinde yüzde 14'ü satılan projede fiyatlar 245 bin liradan başlıyor. Sadece 2+1 ve 3+1 evlerin yer aldığı projede konut sayısı 363 olarak belirlendi.

42 bin metrekaresi satılacak

Daha önce BTC İnşaat olarak faaliyet gösteren ve 2014 yılında yeniden yapılanmaya gidip Yüksekdağ Gayrimenkul olan şirketin yeni projesine ilgi büyük. Esenyurt bölgesinde kendisine ait arazi üzerinde Evim Yüksekdağ'ı inşa eden firma, burada 65 bin metrekarelik inşaat üretip 42 bin metrekaresini satacak.

75 milyon yatırdı, yabancıların kıskacına girdi

70-75 milyon liralık maliyetiyle dikkat çeken Evim Yüksekdağ'da metrekare fiyatları da 2 bin 800 lira ile 3 bin 500 lira arasında değişiyor. Ayrıca proje yabancılarında gözdesi konumunda. Ancak yabancıya satış konusunda, iç talep önemli rol oynayacak.

Sadece 2+1 ve 3+1 var

Aile konseptinin öne çıktığı Evim Yüksekdağ'ta 1+1 evlere yer verilmedi. 15 gün önce satış ofisi açılan ve örnek daire çalışmaları tüm hızıyla devam eden projenin yatırım değeri 200 milyon lira. 7 bin metrekarelik yeşil alanıyla öne çıkan projede 2+1'ler 245 bin liradan, 3+1 daireler ise 360 bin liradan başlıyor.

Bir yıl sonra yüzde 50 prim

50 ay sıfır faiz fırsatıyla konut sahibi olunabilen Evim Yüksekdağ projesinin 13-14 ay sonra yüzde 50 oranında prim yapması bekleniyor. Ayrıca projede aidatların, metrekare başına 1,5-2 lira seviyesinde olması öngörülüyor.

Topkapı ve Üsküdar projesiyle uçacak

Şirketin genel durumu hakkında da önemli detaylar aktaran Yüksekdağ Gayrimenkul Genel Müdürü Celal Yüksekdağ “Firma olarak arazi stoklarımız var. Topkapı'da anlaştığımız bir arsa var. Ayrıca kentsel dönüşüm kapsamında Üsküdar Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde Yeşil GYO ile yüzde 50-50 ortak bir proje yapacağız. Florya'da 8 dubleksten oluşan Nazif Bey Konakları inşaatımız sürüyor. Yine Alibeyköy'de yeni bir yatırım için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

evim yüksekdağ fiyatları evim yüksekdağ nerede